Ce ne recomanda?

Capabilitati si expertiza

Focus pe calitate!

Lucrarile de constructii civile, industriale si cele de infrastructura rutiera impreuna cu activitatile conexe ale acestora reprezinta obiectul principal de activitate al companiei. Executia lucrarilor se asigura la nivel de inalta performanta, corespunzator exigentelor tehnice solicitate de standardele si legislatia in vigoare.

Companiile noastre isi selecteaza extrem de atent angajatii si subantreprenorii, specialisti cu vechime in domeniu, 91% din personal fiind de inalta si medie calificare. Intreg colectivul propriu si de subantreprenori este de specialitate, avand experienta solida in lucrarile cu caracter deosebit.

Cladirea cu destinatia birouri, atelierul pentru confectii metalice, magaziile, unitatea de intretinere si reparatii auto, punctele sanitare corespunzatoare, statii mobile de carburanti, curtea, locuri de parcare si toate celelalte elemente fac din spatiul in care societatea isi desfasoara activitatea sa fie unul foarte bine organizat.

portfolio-17-580x505

Competenta demonstrata

Echipa noastra

Man Ioan Nucu

Manager General
nucu.man@energoplus.ro

Bordeianu George Bogdan

Manager Tehnic
bogdan.bordeianu@energoplus.ro

Sambotelecan Leontina

Manager Economic
leontina.sambotelecan@energoplus.ro

Bendorfean Traian

Manager Marketing
marketing@energoplus.ro

Apostu Mariana

Sef Departament Achizitii
mariana.apostu@energoplus.ro

Casoni Paula-Larisa

Sef Departament Secretariat si Resurse Umane
office@energoplus.ro

Rachita Viorel Aliuta

Sef Departament Constructii civile si industriale
viorel.rachita@energoplus.ro

Marton Ella

Sef Departament SSM
ella.marton@energoplus.ro

Oltean Miron Catalin

Sef Departament Infrastructura Rutiera
catalin.oltean@energoplus.ro

Man Georgiana

Departament Financiar
georgiana.man@energoplus.ro

Moldovan Paul Octav

Sef Departament Logistica si Aprovizionare
paul.moldovan@energoplus.ro

Man Madalina

Departament Comercial
comercial@energoplus.ro

Muresan Oana Iulia

Oficiu Juridic
oana.muresan@energoplus.ro

Tomoiaga Sergiu

Departament Gestiune si Administrarea Imobilelor
sergiu.tomoiaga@energoplus.ro

Aron Cristian-Andrei

Departament Transporturi
transporturi@energoplus.ro

Sofron Gheorghe

RTE

Bosca Ioan

Departament Mentenanta
ioan.bosca@energoplus.ro

Emilia Rodica Medical

Departament Medicina Muncii

Excelenta. Incredere. Inovatie. Clienti Multumiti.

Misiune

Misiunea noastra este mentinerea unui nivel ridicat al tehnologiei, prin care sa satisfacem cerintele celor mai exigenti clienti si sa fim recunoscuti ca si parteneri de incredere pe piata constructiilor din Romania.

Dotari

Pe langa cea mai mai valoroasa resursa care poate fi gasita intr-o companie, omul, societatea dispune si de un parc auto complet, in continua dezvoltare, care gazduieste un numar insemnat de utilaje performante: excavatoare pe senile si pneuri, buldoexcavatoare, autogredere, buldozere, cilindri compactori, autospeciale, macarale, autocamioane, masini de diferite tonaje, masini de transport persoane si utilaje de mica mecanizare.

Viziune

Viziunea noastra este sa continuam dezvoltarea si mentinerea angajamentului de a fi un partener strategic recunoscut prin oferirea de solutii complete, orientate catre satisfacerea nevoilor si cerintelor specifice ale clientilor, dand valoare banilor investiti. Suntem pasionati de domeniul in care lucram si construim impreuna o cultura interna care incurajeaza valori precum:

  • excelenta;
  • increderea;
  • grija fata de clienti;
  • inovatia.

%

EFORT

al echipelor dedicate

%

CALITATE

la inalte standarde

%

EFICIENTA

si devotament

%

DURABILITATE

a constructiilor

Certificari

Calitate demonstrata

Pe langa experienta si portofoliul de lucrari dezvoltate alegem intotdeauna sa ne demonstram capabilitatile ridicandu-ne la standardele de calitate recunoscute in industrie. Vezi si tu certificarile noastre:

certificat-1
certificat-2
certificat-3

Diplome

de merit